Aydın Doğan'a sitemde bulunan ünlü sunucuya, aileden yanıt geldi: Bizi rencide etti!

Ayd%C4%B1n+Do%C4%9Fan%E2%80%99a+sitemde+bulunan+%C3%BCnl%C3%BC+sunucuya,+aileden+yan%C4%B1t+geldi:+Bizi+rencide+etti%21;
ABONE OL

Facebook hesabından dayısı Aydın Doğan hakkında eleştirel ifadeler kullanan sunucu Leyla Ataman Soyal'a, Ataman Ailesi'nden tepkili bir cevap geldi...

A Haber'de sağlık programı sunan Leyla Ataman Soyal'ın, Facebook hesabından dayısı Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan hakkında yapmış olduğu paylaşıma, Ataman Ailesi'nden tepkili bir yanıt geldi.

Aile adına açıklama yapan Bülent Ataman, şu ifadeleri kullandı:

"Kardeşimiz Leyla Ataman, sevgili dayımız, aile büyüğümüz Aydın Doğan hakkında, bizleri rencide eden, çok üzen, gerçek dışı bir beyanat vermiştir.

Bizler 5 kardeş olarak belirtmek isteriz ki; canımız dayımız Aydın Doğan, bizim ve tüm yakınlarımızın gurur kaynağıdır. Hepimizin üzerine, hayatımız boyunca bir nur gibi yağan, ona olan sevgi ve minnettarlık duygularımızın kelimelere sığmayacak kadar büyük olduğunu paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla
Aile Adına Bülent Ataman"

 

Soyal, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Aydın Doğan Genç iletişimcilere dün törenle Ödül vermiş.

31. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni, 16 Mart 2021'de saat 20.00’de internetten de canlı yayınlandı. İzledim, hayırsever iş adamı Aydın Doğan yüzlerce üniversite öğrencisine burs dağıtıyor. Aman ne güzel, ben öz be öz, rahmetli ablasının kızıyım, kendisinden ikiz oğullarıma burs istedim, bizzat kendisine söyledim, geri çevirdi, vermedi, bu ne medya aşkıymış, üstelik hanımının akrabalarına çok güzel burslar yardımlar yapıyor, galiba kadersizim. Caminin içi dururken dışı haramdır, ama inanana... İnanmayana bir şey yok... Bu zenginler niye hiç ahiretlerine bakmıyor, hep bu dünyaya kazık mı çaktılar? Ne götürecekler yanlarında? Bunların gözüne perde inmiş, aman kalsın Aydın Doğan, bunca haramla nasıl Allah 'a hesap vereceksin? Bunların ahireti bitik."

twitter takip