Akit TV canlı yayınına katılan Cem Toker: Eziyete yarım saat dayanabildim....

Akit+TV+canl%C4%B1+yay%C4%B1n%C4%B1na+kat%C4%B1lan+Cem+Toker:+Eziyete+yar%C4%B1m+saat+dayanabildim....+
ABONE OL

Akit TV'de yayınlanan 'Başka Açıdan' programına Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ile Prof. Dr. Recep Seymen'in tartışması damga vurdu.

Akit TV'de yayınlanan "Başka Açıdan" programına Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ile Prof. Dr. Recep Seymen'in tartışması damga vurdu.
 
Akit TV'de televizyonlarda ender görülen bir tartışma yaşandı.Fatih Dağıstanlı'nın sunup yönettiği programın stüdyo konukları Prof. Dr. Recep Seymen, gazeteci Kenan Alpay, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi ve Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu oldu.Liberal Demokrat Parti eski Genel Başkanı Cem Toker ise canlı yayına telefonla bağlandı.
Korona virüs salgınının tartışıldığı programda, Prof. Dr. Recep Seymen "Bu virüste Amerika'nın eli var" dedi. 
 
Cem Toker bunun üzerine "Var tabi, var. Böyle tartışma olmaz ya. Nasıl kanıtlıyorsun bunu? Bilim adamı mısın? Ben bu tartışmayı devam ettirmek istemiyorum. Kendiniz çalın, kendiniz oynayın" ifadeleriyle tepki gösterdi.
 
Daha sonra "Amerika'da zencilere zulüm ediyorlar, kızılderili bırakmadılar" şeklinde konuşan Seymen'e yanıt veren Toker, "Ya böyle kalitesizlik ben hiçbir programda görmedim" dedi.
 
Prof. Dr. Seymen bunun üzerine "O zaman bağlanma kapat, see you. I am sorry about that" ifadeleriyle ilginç ve tepki toplayan bir cevap verdi verdi. 
Recep Seymen'in bu tavrı hem espiri konusu olup hem de tepki toplarken, Cem Seymen'in "Levent Kırca gibi program yapıyorsunuz" sözlerine Seymen'in verdiği "Levent Kırca'nın neyi varmuş. Levent Kırca büyük bir adamdı. Allah rahmet eylesin" dedi.
Tartışmada dikkat çeken bu sözler de, "Cem Toker'e helal olsun. Akit TV'de Levent Kırca'ya rahmet okuttu ya" yorumlarına neden oldu. 
 
Sosyal medyada da gündem olan bu tartışmayla ilgili Cem Toker, sosyal medya hesabından "Dün gece bu eziyete yarım saat dayanabildim. Sonra diyorlar ki Mr. Jack Daniels niye en çok dertleştiğin dostun" açıklamasını yaptı.
 
 
twitter takip