Haber Global'in yeni ekran yüzü hangi isim oldu?

Haber+Global%E2%80%99in+yeni+ekran+y%C3%BCz%C3%BC+hangi+isim+oldu?
ABONE OL

Azerbaycan sermayeli haber kanalı Haber Global, kadrosuna sürpriz bir ismi kattı

Haber sunucusu Elif Özkul, Haber Global ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

Instagram hesabından açıklama yapan Özkul, “Haber Global ailesine katıldığım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Tekrar buluşuyoruz" ifadelerini kullandı.

Özkul, Haber Global ekranlarında gün içinde yaşanan gelişmelerin ve en son haberlerin yer aldığı haber bültenini sunacak.

ELİF ÖZKUL KİMDİR?

10 Mayıs 1988 tarihinde doğan Özkul, Yeditepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi okumaya başladı. Ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

2012 Yılında Diyalog İletişim’de spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldıktan sonra 2013 Ocak ayında HaberTürk TV’de Spor spikerliğine başladı. Aynı yılın sonuna doğru Show TV’de “Show Dünyası” adlı programı sunmaya başladı.

2014 Haziran ayında Show TV’de canlı olarak yayınlanan “Cumartesi Sürprizi” ve “Pazar Sürprizi” programlarını sundu.

Show TV’deki programlarına ek olarak, 2016 yılında HaberTürk’te yayınlanan “HT Kulüp” ve Bloomberg HT’de yayınlanan “Bloomberg Magazin” programlarını da sundu.

2019 yılının başında magazin programlarına veda ederek haber spikerliğine geçti ve HaberTürk’te haber spikerliği yaptı.

Sunucu, 2015 ve 2016 yıllarında Okan Üniversitesi Yılın En İyi Magazin Programı Sunucusu ödülünü, Altın Kelebek’te program olarak En İyi Magazin Programı ödülünü ve farklı kurumlardan sayısız ödüller aldı.

twitter takip