Muharrem İnce'nin partisinin logosu, sosyal medyada alay konusu oldu: Keşke kasap dükkanı açsaydınız

Muharrem+%C4%B0nce%E2%80%99nin+partisinin+logosu,+sosyal+medyada+alay+konusu+oldu:+Ke%C5%9Fke+kasap+d%C3%BCkkan%C4%B1+a%C3%A7sayd%C4%B1n%C4%B1z
ABONE OL

Gazeteci Barış Yarkadaş, Muharrem İnce'nin 19 Mayıs'ta Memleket Partisi'nin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na sunacağını duyurdu ve partinin logosunu yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP), 2018 Cumhurbaşkanı adayı ve eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin geçen yıl eylül ayında Sivas Kongresi'nin yıl dönümünde bu kentten başlattığı Memleket Hareketi'nin partileşme çalışmaları tamamlandı.

Tüm büyükşehirlerde ve çok sayıda ilde il başkanlarını belirleyen İnce, Atatürk'ün Samsun'a çıktığı tarih olan 19 Mayıs'ta ise partinin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na sunacak. İnce, kuruluş dilekçesini 17-18 Mayıs'ta Ankara'da toplayacağı Kurucular Kurulu üyeleriyle teslim edecek.

LOGOSU VE PARTİSİNİN İSMİ BELLİ OLDU!

KRT TV ekranlarında Gürkan Hacır'ın sunumuyla yayınlanan "Şimdiki Zaman" programının yorumcularından gazeteci Barış Yarkadaş, Muharrem İnce'nin yeni partisi Memleket Partisi'nin logosunun görselini paylaştı. Sloganını "Memleket, Adalet, Vicdan ve İş" kelimelerinin baş harfleri "Mavi" olarak belirleyen partinin logosu ise Türkiye haritası şeklinde olacak. Logoda, haritanın ortasında ise nazar boncuğu şeklinde "@" işareti bulunacak.

SOSYAL MEDYADA Tİ'YE ALINDI!

İnce'nin merakla beklenen parti logosu, sosyal medyada yayıldığı andan itibarenalay konusu olmaya başladı. Logoyu özensiz ve basit tasarlanmış bulan Twitter kullanıcıları, @ mesajıyla da dalga geçti.

İşte, o paylaşımlar:

 

twitter takip