İletişimsizliğe kusursuz bir gönderme! Bilinmeyen Kod filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

%C4%B0leti%C5%9Fimsizli%C4%9Fe+kusursuz+bir+g%C3%B6nderme%21;+Bilinmeyen+Kod+filminin+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

Bu akşam TRT 2 ekranlarında yayınlanacak olan 'Bilinmeyen Kod (Code Unknown)' filmiyle ilgili merak edilenleri sizler için derledik...

Yönetmen Michael Haneke’nin 2000 yılında beyazperdeye taşınan filmi "Bilinmeyen Kod (Code Unknown), bu akşam saat 22:00'da TRT 2 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Michael Haneke’nin beşinci uzun metraj sinema filmi olan Bilinmeyen Kod, modern toplumun en ciddi sosyal problemlerinden olan iletişimsizliği ele alıyor. 

Peki filmin başrollerinde hangi isimler var, konusu ne?

Dram türündeki filmin başrollerinde; Juliette Binoche, Thierry Neuvic ve Bruno Todeschini gibi isimler yer alıyor. 

IMDb : https://www.imdb.com/title/tt0216625/

Filmin konusu:

Bir an bir yerde bir şey olur ve birbirlerinden tamamen bağımsız insanlar kesişirler. Dilenci bir kadın elini uzatır ve o sırada oradan geçen bir genç, onun avucuna bir kağıt parçası bırakır. Bunu gören bir başkası araya girer ve kesişim başlar. Genç bir oyuncu olan Anne, şansını sinemada denemek istemektedir. Sevgilisi George, bir savaş fotoğrafçısıdır ve mesleği gereği sürekli Fransa’nın dışındadır. George’nin erkek kardeşi Jean, babasından sonra ömrünü çiflikte geçirmeyi planlamayan bir tiptir. Amadou, sağır ve dilsiz çocuklara eğitim veren bir enstitüde müzik öğretmenliği yapmaktadır. Babası Afrika kökenli bir taksi şöförüdür. Maria, Romanya’dan gelmiş dilenerek kazandığı parayı ailesine yollamaktadır. Bir gün yakalanır ve sınırdışı edilir fakat sonra yine Fransa’ya doğru bir başka yolculuğa çıkar. Kesişim aslında her yerdedir.

twitter takip