Hikayesi sona eriyor! Alef dizisinin bu akşam final bölümü yayınlanacak!

BluTV ve FX ortak yapımı olan 'Alef' dizisi bu akşam yayınlanacak olan bölümüyle hikayesini sonlandırıyor. Dizinin bu akşam final bölümü yayınlanacak.

Kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in yer aldığı BluTV ve FX ortak projesi Alef dizisi bu akşam final bölümüyle hikayesini tamamlayacak.
 
Dizi, ilk Türk mistik polisiye dizisi olarak Türk dizi tarihinde şimdiden önemli bir yer edinirken final bölümünde dizideki tüm düğümler çözülecek.
 
Dizinin bu akşam yayınlanacak olan son bölümünde Kemal katili bulmak için son şifreleri çözerken, Settar intihar ettiğini düşündüğü
oğlundan aldığı mesajla bambaşka bir yola girecektir.
 
Yaşar, Kemal’den neyi gizliyor?
 
Kemal, yakılan binanın gizli bir tekke olduğunu öğrenir ve bu ipucuyla birlikte katilin cinayet motivasyonlarına dair kafasındaki resim netleşir. Ancak yeni bulacağı bir ipucu onu Yaşar’la son kez görüşmeye götürür. Burada Yaşar’dan öğrenecekleri Kemal’i sarsacaktır. Kemal’in elindeki yapbozun tüm renkleri son parçanın eklenmesiyle değişecektir. 
 
Güneş yaşıyor mu?
 
Kemal yeni bir yola girerken ortağı Settar, telefonuna gelen bir mesajla şok olur. Mesaj, oğlu Güneş’ten gelmektedir. Gelen mesaj, Settar’ı bir buluşma yerine çağırır. Oğlunun yaşıyor olabileceği bilgisiyle hemen yola çıkan Settar’ı hiç tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.
 
'Alef' final bölümüyle bu akşam 21.30’da BluTV ve FX’te olacak...