Bahçeli bu kez de Eurovision birincisi İsviçreli şarkıcıyı hedef aldı: Tüylü ceket, pembe saten etekle...

Bah%C3%A7eli+bu+kez+de+Eurovision+birincisi+%C4%B0svi%C3%A7reli+%C5%9Fark%C4%B1c%C4%B1y%C4%B1+hedef+ald%C4%B1:+T%C3%BCyl%C3%BC+ceket,+pembe+saten+etekle...
ABONE OL

Partisinin bu haftaki grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, 68. Eurovision Şarkı Yarışması'na İsviçre adına katılan ve birinci olan Nemo Mettler'i görünüşü nedeniyle hedef aldı, Sinan Ateş cinayetindeki yeni gelişmeleri teğet geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bu haftaki grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli'nin gündeminde bu yıl 68. düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması da vardı.

"ERKEK SANATÇININ TÜYLÜ CEKET, PEMBE SATEN ETEKLE YARIŞMADA BOY GÖSTERMESİ..."

Yarışmaya İsviçre adına katılan ve birinci olan Nemo Mettler'i giyim kuşamından dolayı sert bir dille eleştiren Bahçeli, "2024 yılı Eurovision şarkı yarışması insanlığın nasıl bir tehditle yüz yüze kaldığını belli etmiştir. Sanattan çok siyasi içerikli yarışmanın ahlaki çöküşe dönüşmesi, erkekle kadın arasında 3. türün tedavüle çıkması ibret levhası olmuştur. Marjinalliğin dozajı korkunç düzeylerdedir. Birinci olan erkek sanatçının tüylü ceket, pembe saten etekle yarışmada boy göstermesi utanç verici yozlaşmanın teyididir. Bunun adına çağdaşlık deniyorsa biz de diyoruz ki batsın böyle anlayış" dedi.

Bahçeli'nin, Ankara Çukurambar'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin vurulma anı görüntülerine ve olayda kulanılan Audi marka aracın Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ın kullanımında olmasına ise değinmedi.

twitter takip