Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı boşandı iddiası!

Nagehan+Al%C3%A7%C4%B1+ile+Rasim+Ozan+K%C3%BCtahyal%C4%B1+bo%C5%9Fand%C4%B1+iddias%C4%B1%21;
ABONE OL

Twitter'dan yaptıkları tartışmaya gündeme gelen Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili önemli bir iddia gündeme geldi.

Posta gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy, Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı çiftinin boşandığını iddia etti.

Gürsoy, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada...Demek o yüzden twitter’den tartışıyorlardı"

NE OLMUŞTU?

Alçı ve Kütahyalı çifti Twitter üzerinden karşılıklı mesajlarla tartışmışlardı.

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla Açık ve Net'e konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya 'nasihatlerde bulundu.'

Programa katılan hukukçu Ümit Kocasakal ile Alçı arasında yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, "Nagehan'cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP'ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var" dedi.

Program sırasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, "Nagehan'cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ'cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol" ifadelerini kullandı.

Alçı ise yaşananlarla ilgili bugün kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. Alçı, "Rasim Ozan'ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum" diye yazdı.

twitter takip