Üzgünüz, Size Ulaşamadık filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

ABONE OL

İngiliz yönetmen Ken Loach'un 2019'da vizyona giren filmi 'Üzgünüz Size Ulaşamadık', bu kaşm TRT2 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki, filmin başrolünde hangi oyuncular yer alıyor ve konusu ne?

Ben, Daniel Blake filmiyle ikinci kere Altın Palmiye kazanan ve birçok başyapıta imza atan usta yönetmen Ken Loach, Paul Laverty’nin kaleme aldığı ve 2019 yılında vizyona giren Üzgünüz, Size Ulaşamadık ile yaşadıkları zorluklara rağmen birbirlerine tutunmaya çalışan iki çocuklu bir ailenin hikayesini anlatıyor. Cannes’da yarışma bölümünde prömiyerini yapan film, en son San Sebastian’dan Seyirci Ödülü almıştı.

Bu akşam saat 21:30'da TRT2'de izleyici karşısına çıkacak olan filmin başrollerinde Kris Hitchen ve Debbie Honeywood yer alırken, oyuncu kadrosunda Rhys Stone ve Katie Proctor gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:

Üzgünüz, Size Ulaşamadık, yaşanan mali krizle baş etmeye çalışan bir ailenin hikayesini konu ediyor. 2008 yılında yaşanan mali kriz, Ricky ve ailesini ciddi bir sıkıntıya sürükler. Borçları ile başa çıkmaya çalışan aile, bu süreçte oldukça yıpranır. Eski rahatlarına kavuşmaya çalışan aile, karşılarına çıkan bir fırsatı değerlendirmeye karar verir. Yapılacak işler aslında hiç de kolay değildir. Biri, yeni bir minibüs ile serbest zamanlı olarak bir teslimat sürücülüğü, diğeri de bakıcılık yapmak zorundadır. Ailelerini geçindirmek ve dünyada ayakta kalmak için kendilerini işe vermek zorunda kalan çift, bu zorlu süreçte kendilerini büyük bir kırılmanın ortasında bulur.

twitter takip