Arıza dizisinden ekip fotoğrafı geldi! İşte, tam kadro ve dizinin konusu!

Ar%C4%B1za+dizisinden+ekip+foto%C4%9Fraf%C4%B1+geldi%21;+%C4%B0%C5%9Fte,+tam+kadro+ve+dizinin+konusu%21;
ABONE OL

Show TV'nin yeni dizisi Arıza'dan haberler gelmeye devam ediyor.

Güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi, O3 Medya imzalı “Arıza”nın ekip pozu, ön hazırlık çalışmalarından paylaşıldı.
 
İlk kez bir araya gelen ekibin keyifli ve neşeli halleri objektiflere de yansıdı.
 
Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı 'Arıza'nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Birdal, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.
 
Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.
 
Dizinin konusu kısaca şöyle:
 
Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir.
 
Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.
 
Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan “Arıza” hikayesi ve oyuncu kadrosu ile yeni sezonun iddialı projeleri arasında yer alıyor. 
twitter takip