Kanal D'nin fenomen dizisi Aşk-ı Memnu tekrarlarıyla yeniden izleyiciyle buluşuyor!

Kanal+D%E2%80%99nin+fenomen+dizisi+A%C5%9Fk-%C4%B1+Memnu+tekrarlar%C4%B1yla+yeniden+izleyiciyle+bulu%C5%9Fuyor%21;

Kanal D'nin hiç eskimeyen ve her sene yeniden izleyici ile buluşan fenomen dizisi 'Aşk-ı Memnu' Pazartesi gününden itibaren yeniden ekrana gelecek.

Kanal D’nin 2008- 2010 sezonunda yayınlanan başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı fenomen dizisi 'Aşk-ı Memnu' 6 Nisan Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün yeniden ekrana gelecek.
 
Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla senelerdir beğeniyle izlenen hatta finalinin üzerinden 10 sene geçmesine rağmen hala ilgiyle takip edilen dizi hafta içi her gün saat 10.45’de Kanal D ekranlarında olacak.
 
Tekrarları her sene yeniden verilen dizinin yeniden izleyici ile buluşmasına izleyiciler "Evde geçen karantina günlerinde Kanal D'den gelen en mantıklı hamle" yorumu yapılırken izleyiciler diğer kanallardan da Ezel, Asmalı Konak gibi fenomen dizilerin tekrarlarını yayınlamasını bekliyor.
 
Bazı izleyiciler ise Kanal D'nin Aşk-ı Memnu yerine artık "Öyle Bir Geçer Zaman ki", "Çemberimde Gül Oya", "Kuzey Güney", "Yabancı Damat", "Hanımın Çiftliği" gibi başka sevilen eski dizilerini yayınlaması yorumlarını yapıyor.
 
Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu'da İstanbul'un sayılı zenginlerinden Adnan Bey, çok sevdiği karısı İnci öldükten sonra çocukları Nihal ve Bülent ile kalmıştır. İkinci evliliğini kendisinden yaşça çok genç olan Bihter ile yapar. Ancak Bihter'le yeğeni Behlül arasındaki karşı konulamaz çekim, yaşadıkları yalıda entrika dolu günlerin yaşanmasına neden olacaktır.