'Menajerimi Ara' dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

ABONE OL

Star TV'nin yeni sezonda ekrana getireceği uyarlama dizi 'Menajerimi Ara'dan ilk tanıtım yayınlandı.

Dünyanın birçok ülkesinde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ın, Türkiye uyarlaması seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
'Menajerimi Ara’ ismiyle Star TV'de yayınlanacak olan Ay Yapım imzalı dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide, ünlü oyuncuların ve menajerlerinin dünyası anlatılacak.
 
Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyunculardan oluşan kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken dizi yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak.
 
Menajer ve asistanlarının telaşlı anlarına tanık olduğumuz tanıtımda izleyici, Ego Ajans’ın kapısından içeri adımını atıp ajansın renkli ekibiyle tanışıyor.
 
Dizi; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyici ile buluşturacak.
 
'Menajerimi Ara'nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor...
 
Dizide; ünlü oyuncular Tuba Büyüküstün ve Çağatay Ulusoy da konuk oyuncu olarak yer alacak. İki oyuncu da dizide kendisini canlandıracak. 
twitter takip