Ahmet Hakan Fox TV'nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı'yı ti'ye aldı: 'Bu dizi şöyle kurtulabilir'

Ahmet+Hakan+Fox+TV%E2%80%99nin+yeni+dizisi+Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1%E2%80%99y%C4%B1+ti%E2%80%99ye+ald%C4%B1:+%E2%80%99Bu+dizi+%C5%9F%C3%B6yle+kurtulabilir%E2%80%99

Fox TV'nin yaz aylarında ekrana getireceği MF Yapım imzalı yeni dizisi 'Sen Çal Kapımı' bugün Ahmet Hakan'ın yazısına konu oldu.

Hürriyet Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan bugünkü yazısında, Hande Erçel ve Kerem Bursin'in önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizisi 'Sen Çal Kapımı'ya yer verdi.
 
Genellikle yaz aylarında ekrana gelen romantik komedi dizilerindeki klasik zengin oğlan- fakir kız konusunu işleyecek olan dizide; çiçekçi bir kızla holding patronu gencin aşk hikayesi anlatılacak.
 
İzleyicilerin bir çoğu "Yeter artık. Her yaz aynı tarz senaryolar, diziler" yorumları yaparken, Ahmet Hakan da dizi için benzer bir yorumda bulundu.
 
"Hayatımız olağanüstü karmaşıklaştı. Fakat bunlar hâlâ. Fakir kız/zengin oğlan muhabbetindeler" diyen Ahmet Hakan, "Kerem çiçekçi, Hande de holdingci olsun" diyerek diziyi ti'ye aldı.
 
Ahmet Hakan şunları yazdı:
 
HANDE Erçel ile Kerem Bursin’in yeni dizisi gündemdeymiş.
 
Dizide Hande Erçel fakir bir çiçekçi kızı, Kerem Bursin ise holding sahibinin oğlunu canlandırıyormuş.
 
Hahahaha!
 
Yeter be yeter!
 
*
 
Hayatımız olağanüstü karmaşıklaştı, bir sürü yan mevzularımız, ana mevzularımızı ezip geçiyor, yepyeni çatışma alanlarının içinde debelenip duruyoruz, el değmemiş gerilimlerin pençesinde inliyoruz, sosyal yapımızda kökten değişimler var...
 
Fakat bunlar hâlâ...
 
“Fakir kız/zengin oğlan” muhabbetindeler.
 
*
 
Ama çok geç değil...
 
Bir parça özgünlük kaygısıyla hareket edilirse bu dizi şöyle kurtulabilir:
 
- Kerem çiçekçi olur, Hande de holdingci...
 
- Holdingci Hande, çiçekçi Kerem’e âşık olur.
 
- Çiçekçi Kerem’in anası, holdingci Hande’yi oğluna layık görmez...
 
Olaylar gelişir falan...