KRT'ye yeni transfer! Hangi ekran yüzü ile el sıkıştı?

KRT%E2%80%99ye+yeni+transfer%21;+Hangi+ekran+y%C3%BCz%C3%BC+ile+el+s%C4%B1k%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1?
ABONE OL

Tanınmış haber sunucusu, KRT TV'nin kadrosuna dahil oldu.

Kanalların ve gazetelerin yeni sezon hazırlıklarında sona gelinirken, transfer haberleri de art arda geliyor... Bir süredir Halk TV'deki değişim gündemde geniş yer tutarken, bu kez transfer atağı KRT TV'den geldi.

Medyakoridoru'nun edindiği bilgiye göre; tv100'ün 60 kişiyle birlikte işine son verdiği ekran yüzü Bahar Feyzan, KRT TV ile el sıkıştı. Feyzan, kanalda her çarşamba ve cuma günleri saat 21:00'da yayınlanacak olan "Fikrini Söyle" adlı programı sunacak.

Feyzan, tv100'de ise "Karşı Mahalle" isimli programın moderatörlüğünü yapmaktaydı.

BAHAR FEYZAN KİMDİR?

Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. New York'ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.1998-2001 yıllarında Tilmo Faktoring ve İlke Faktoring şirketlerinde müşteri temsilcisi olarak çalıştı.

Muhabirlik ile meslek hayatına başladı ve iş dünyasında önemli röportajlara imza attı. İlk olarak CNBC-e'de medyaya adım attı. Daha sonra Habertürk'e geçti ve orada 2 yıl çalıştı. Daha sonra NTV'ye geri dönerek ekonomi üzerine programlar ve röportajlar yaptı. Türkiye onu Brad Pitt ile yaptığı röportajla tanıdı. NTV'nin New York temsilciliği görevini yaptı.

2006 yılında Star TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başlayarak bir yıl çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrıldı. Daha sonra Kanal 24'te Moderatör Akşamüstü ve Tatlı Sert programlarını sundu. 2010 yılında TRT Türk'te Küresel Nabız programını sundu. Daha sonra tv8'de 50 Dakika ve Yaz Günlüğü programlarını sundu.

twitter takip